Hargita Megye Tanácsa,

Csíkszereda, Szabadság tér 5. szám

Versenyvizsgát hirdet vezetői munkaszerődéses állás betöltésére, meghatározott időre, az 1336/2022-es számú Kormányhatározat alapján

  • 1 állás: Projektmenedzser: SECON – „Social Economy – Regional Policies for supporting Social Economy Enterprises”/ „Szociális gazdaság – Regionális politikák a szociális gazdasági vállalkozások támogatására”, elnevezésű pályázatban

Teljes munkaidős állás 8 óra/nap, meghatározott időre: 2027 február 28.

Részvételi feltételek:

  • Szociológia, európai tudományok területen egyetemi végzettség záróvizsgával;
  • 3 éves szakmai tapasztalat az állás betöltéséhez szükséges szakterületen;
  • középfokú szintű angol nyelvismeret;
  • középfokú számítógép felhasználói ismeretek:Microsoft Office.

Előnyt jelent:

·        hasonló beosztásban szerzett tapasztalat;

·        EU-s alapokból finanszírozott pályázatokban szerzett  tapasztalat;

·        képzéseken való részvétel a feladatkörhöz tartozó területen.

Az 1336/2022-es számú Kormányzati Határozat alkalmazási  keretszabályzatának 15. számú cikkelye értelmében, a meghatározott valamint a meghatározatlan időtartamra meghirdetett állások megpályázására a jelentkezők a következő általános feltételeket kell teljesítsék:

  • román állampolgársággal rendelkezik, Európai Unióhoz, Európai Gazdasági Övezethez tartozó ország vagy a Svájci Államszövetségnek az állampolgára;
  • ismeri a román nyelvet, szóban és írásban egyaránt;
  • az életkora megfelel, a törvényes előírások által megállapított legkisebb korhatárnak;
  • az egészségi állapota megfelelő a megpályázott állás betöltésére, amit a családorvos vagy egy illetékes egészségügyi intézmény által kiállított orvosi bizonyítvánnyal tud igazolni;
  • a meghirdetett állás követelményeinek megfelel, végzettség, szakmai régiség, illetve egyéb más feltételek tekintetében.
  • nincs végleges ítélete az emberiség ellen elkövetett, állam vagy hivatalos szervek elleni, szolgálati vagy szolgálattal kapcsolatos, az igazságügyi eljárások megakadályozása, csalás, korrupciós bűncselekedetek szándékos elkövetése miatt, ami összeférhetetlenné teszi az állásban kifejtett tevékenységek gyakorlásában, kivéve azt az esetet, ha rehabilitációban részesült;
  • nem tölt olyan büntetést, amellyel eltiltották a hivataltól, a foglalkozástól, a kereskedelemtől vagy a bűncselekmény elkövetéséhez használt tevékenységtől, illetve nem áll olyan biztonsági intézkedés hatálya alatt, amellyel eltiltották a hivataltól vagy a foglalkozás gyakorlásától.
  • nem követett el a 118/2019-s Törvény 1. cikkelyének (1) bekezdésében említett bűncselekményeket (szexuális bűncselekmények, személyek kihasználása vagy kiskorúak elleni bűncselekmények), valamint a 76/2008 Törvénnyel kiegészített a 35. cikkelye (1) bekezdés, h) pontnál említett bűncselekményeket.

A számunkra megfelelő jelölt rendelkezik a következő készségekkel és képességekkel:

·        kezdeményező és kommunikációs készségek;

·        precizitás, igényes munkavégzés;

·        összetett feladatok megoldására, önálló és csapatmunkára is való  alkalmasság;

·        gyors problémamegoldó és szervező készség;

·        felelős, határozott személyiség;

·        rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzésre való hajlandóság.

Főbb feladatok:

  • a projekt által előírt tevékenységek koordinálása;
  • biztosítja a projekt irányítását, koordinálja a projektcsapat tevékenységét a tervezett eredmények elérése érdekében;
  • felelős a tevékenységi jelentések kidolgozásáért;·
  • felelős a projekt tevékenységi tervének végrehajtásáért, a határidők követéséért és a tevékenységek megfelelő végrehajtásáért és az elért eredmények minőségéért;·
  • felelős a projekten belül teljesítendő kifizetések kezdeményezéséért;·
  • biztosítja a projekt megvalósítása során felmerülő problémák megoldását;·
  • felelős a projekttevékenységeken belül felmerülő kommunikációs problémák gyors megoldásáért;
  • folyamatos kapcsolatot tart a projektvezetővel a projekt-csapattagokkal, illetve a projekt külföldi partnereivel a projekt tevékenységeinek megvalósítása érdekében.

A versenyvizsga időpontja:

  • 2023 május 26, 10.00 óra írásbeli vizsga
  • 2023 május 31, 10.00 óra szóbeli vizsga

Versenyvizsga helyszíne: Hargita Megye Tanácsának székhelye.

A beiratkozási iratcsomókat Hargita Megye Tanácsának székhelyén kell letenni, Csíkszereda, Szabadság tér 5 számaz eredeti dokumentumok kíséretében, május 19-ig (is), 2023 május 15-2023 május 19 periódusban.

A versenyvizsga részvételi feltételeit és könyvészeti anyagát az intézmény székhelyén és az intézmény honlapján – https://hargitamegye.ro/hargita-megye-tanacsa/allashirdetesek/ – tesszük közzé.

Bővebb felvilágosítást az intézmény székhelyén, a Humánerőforrás- és személyzeti fejlesztési és képzési részlegén (126 iroda),  0266-207700 / belső 1408-as vagy 1406-os telefonszámon kaphatnak az érdeklődők.

Sor szám A tervezett tevékenység Tervezett időtartam
1 A jelöltek beiratkozása 2023.05.15-05.19
2 A versenyvizsga iratcsomóinak ellenőrzése 2023.05.22
3 Az iratcsomók ellenőrzése eredményeinek kifüggesztése 2023.05.22
4 Az iratcsomók ellenőrzése eredményeinek fellebbezése 2023.05.23
5 Az iratcsomókkal  kapcsolatos fellebbezések eredményeinek kifüggesztése 2023.05.24
6 A versenyvizsga első próbája írásbeli vizsga 2023.05.26
7 Az írásbeli vizsga eredményeinek kifüggesztése 2023.05.26
8 Az írásbeli vizsga eredményeinek fellebbezése 2023.05.29
9 Az írásbeli vizsga fellebbezései eredményeinek kifüggesztése 2023.05.30
10 A versenyvizsga második próbája- szóbeli vizsga 2023.05.31
11 A szóbeli vizsga eredményeinek kifüggesztése 2023.05.31 vagy 2023.06.06
12 A szóbeli vizsga eredményeinek fellebbezése 2023.06.06 vagy 2023.06.07
13 A szóbeli vizsga fellebbezések eredményeinek kifüggesztése 2023.06.07 vagy 2023.06.08
14 A versenyvizsga végleges eredményeinek kifüggesztése 2023.06.08 vagy 2023.06.09

Borboly Csaba

Elnök