Hargita Megye Tanácsa,

Csíkszereda, Szabadság tér 5. szám

Versenyvizsgát hirdet munkaszerődéses állás betöltésére a TalentMagnet – ’’Improved Institutional Capacities and New Multilevel Governance for Talent Attraction and Retention in the Danube Region – elnevezésű pályázatban meghatározott időre

 Az állások száma és elnevezése:

  • 1 (egy) Projekt koordinátor

Részvételi feltételek:

  • felsőfokú végzettség záróvizsgával;
  • nem szükséges szakmai tapasztalat;
  • angol nyelv ismeret;
  • felhasználó szintű MS Office csomag ismeretek.

A versenyvizsga időpontja:

  • 2022 június 28, 12.00 óra írásbeli vizsga
  • 2022 július 04, 10.00 óra szóbeli vizsga

Előnyt jelent:

  • hasonló beosztásban szerzett tapasztalat;
  • EU-s alapokból finanszírozott pályázatokban szerzett tapasztalat;
  • képzéseken való részvétel a feladatkörhöz tartozó területen.

A 286/2011-es számú módosított és kiegészített Kormányzati Határozat alkalmazási  keretszabályzatának 3. számú cikkelye értelmében, a meghatározott valamint a meghatározatlan időtartamra meghirdetett állások megpályázására a jelentkezők a következő általános feltételeket kell teljesítsék:

  • román állampolgársággal rendelkezik, Európai Unióhoz vagy az Európai Gazdasági Övezethez tartozó ország állampolgára és romániai lakhellyel rendelkezik;
  • ismeri a román nyelvet, szóban és írásban egyaránt;
  • az életkora megfelel, a törvényes előírások által megállapított legkisebb korhatárnak;
  • teljes cselekvőképességgel rendelkezik;
  • az egészségi állapota megfelelő a megpályázott állás betöltésére, amit a családorvos vagy egy illetékes egészségügyi intézmény által kiállított orvosi bizonyítvánnyal tud igazolni;
  • nincsen végleges ítélete az emberiség ellen elkövetett, állam vagy hivatalos szervek elleni, szolgálati vagy szolgálattal kapcsolatos, az igazságügyi eljárások megakadályozása, csalás, korrupciós bűncselekedetek szándékos elkövetése miatt, ami összeférhetetlenné teszi az állásban kifejtett tevékenységek gyakorlásában, kivéve azt az esetet, ha rehabilitációban részesült;

A számunkra megfelelő jelölt rendelkezik a következő készségekkel és képességekkel:

  • kezdeményező és kommunikációs készségek;
  • precizitás, igényes munkavégzés;
  • összetett feladatok megoldására, önálló és csapatmunkára is való alkalmasság;
  • gyors problémamegoldó és szervező készség;
  • felelős, határozott személyiség;
  • rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzésre való hajlandóság.

Feladatok:

  • a projekt által előírt tevékenységek koordinálása;
  • találkozók, szemináriumok és konferenciák szervezése a projekt eredményeiről, a projektben részt vevő munkatársakkal együtt;
  • tevékenységi beszámolók elkészítése;
  • a projekt tevékenységi tervének végrehajtásának nyomon követése, a határidők betartása, a tevékenységek megfelelő végrehajtása és az elért eredmények minősége érdekében;
  • a projekt népszerűsitési tevékenységeiben való részvétel;
  • részvétel a projekt keretében szervezett eseményeken és belső projektmegbeszéléseken;
  • kapcsolattartás a projektvezetővel, a projekt-csapattagokkal, illetve a projekt külföldi partnereivel a projekt tevékenységeinek megvalósítása érdekében.

Helyszín: Hargita Megye Tanácsának székhelye.

A beiratkozási iratcsomókat Hargita Megye Tanácsának székhelyén kell letenni 2022 június 17-ig (is), az eredeti dokumentumok kíséretében – 2022.06.10-2022.06.17 periódusban.

A versenyvizsga részvételi feltételeit és könyvészeti anyagát az intézmény székhelyén és az intézmény honlapján – https://hargitamegye.ro/hargita-megye-tanacsa/allashirdetesek/ – tesszük közzé.

Bővebb felvilágosítást Hargita Megye Tanácsa székhelyén kaphatnak az érdeklődők.  Kapcsolattartó személy: Gărbe Kinga – tanácsos, Humánerőforrás – és kommunikációs igazgatóság, 0266-207700 / belső 1408-as vagy 1406-os, garbekinga@hargitamegye.ro.

Borboly Csaba

Elnök