A BEIRATKOZÁSI IRATCSOMÓK  BENYÚJTÁSI HATÁRIDEJÉNEK MEGHOSSZABBÍTÁSÁRÓL SZÓLÓ ÉRTESÍTÉS

Mivel 2023. január 23. és 2023 január 24. munkaszüneti napok, tájékoztatjuk, hogy a Humánerőforrás- és Kommunikációs Igazgatóság Belső szabályozási részlegén meghirdetett tanácsadó, I. osztály, asszisztens szakmai fokozatú állás esetében a jelentkezési határidőt 2023. január 25-ig (is) meghosszabbítjuk.

Borboly Csaba

Elnök

Hargita Megye Tanácsa,

Csíkszereda, Szabadság tér 5. szám

Versenyvizsgát hirdet köztisztviselői állás betöltésére meghatározatlan időre, a 80/2022-es számú Sürgősségi kormányrendelet alapján

Humánerőforrás – és kommunikációs igazgatóság, Belső szabályozási részleg:

  • Egyedi állás: Tanácsos, I osztály, aszisztens szakmai fokozat

Részvételi feltételek:

  • a Közigazgatási kódex, 57/2019-es Sürgösségi kormányrendelet 465-ös szakaszának előírásai;
  • egyetemi végzettség záróvizsgával;
  • legkevesebb 1 éves szakmai tapasztalat az állás betöltéséhez szükséges szakterületen;

A versenyvizsga időpontja:

  • 2023 február 06, 12.00 óra írásbeli vizsga
  • 2023 február 10, 10.00 óra szóbeli vizsga

Teljes munkaidős állás 8 óra/nap, 40 óra/hét.

Helyszín: a Hargita Megye Tanácsának székhelye.

A beiratkozási iratcsomókat Hargita Megye Tanácsának székhelyén kell letenni 2023 január 23-ig (is), az eredeti dokumentumok kíséretében – 2023.01.04-2023.01.23 periódusban.

A versenyvizsga részvételi feltételeit és könyvészeti anyagát az intézmény székhelyén és az intézmény honlapján – https://hargitamegye.ro/hargita-megye-tanacsa/allashirdetesek/ – tesszük közzé.

Kapcsolattartó személy: Barta Judit – tanácsos, Humánerőforrás – és kommunikációs igazgatóság, 0266-207700 / belső 1408-as, bartajudit@hargitamegye.ro.

  • Munkaköri leírás

Humánerőforrás- és kommunikációs igazgatóság

  • Kapcsolódó könyvészeti anyag és a tematika letölthető itt:

  • Dossziék kiválogatása:

  • Dossziék kiválogatásának óvási eredménye:

  • Az írásbeli vizsga eredmények:

  • A szóbeli vizsga eredmények:

  • A végleges eredmények:

Elnök