A legfontosabb, hogy a Hargita megyei emberek érezzék a közös munka eredményét
Bíró Barna-Botond elnök Dobos Melindát, a megyei testület korábbi, felcsíki tanácsosát nevezte ki a megyemenedzseri tisztségre.
https://www.facebook.com/share/r/1LscDkgqG9/
A megyei tanács elnöke azt kívánta, hogy a Hargita megyei emberek érezzék annak az együttműködésnek és munkának az eredményét, amelyet az elkövetkező években közösen fognak végezni.
A gazdasági tanulmányokat, menedzsment szakon végzett szakember jelentős közigazgatási tapasztalattal rendelkezik, jelenleg az RMDSZ színeiben megyei tanácsosi mandátumot tölt be. Új feladatkörében hozzájárul a megyei önkormányzat adminisztratív tevékenységének összehangolásához és hatékonyabb működéséhez, valamint a megye fejlesztési projektjeinek megvalósításához.
Csíkszereda, 2026. június 15.

Programele arhivate se pot vizualiza aici
-
404/22.10.2024-es számú Határozat22.10.2024
-
Hargita megye települései26.12.2020
-
Útépítés és digitális Hargita megye22.09.2023




