Tájékoztatjuk a gépjárművezetőket, hogy 2025. március 18-án kedden, 9 és 18 óra között a Büdösfürdőre vezető, 123D jelzésű megyei úton útlezárás várható. Az útszakasz lezárása a Harghita Rally előzetes tesztjei, műszaki mérései miatt szükséges. A hivatalos versenyt április 11 és 13 között szervezik meg.

Az érintett útszakaszon az alábbi időpontokban lesz lehetőség közlekedni:

10:30-10:45

12:30-12:45

14:30-14:45

16:30-16:45

A lezárt szakasz mindkét végén forgalomirányítás lesz, és elválasztó szalagokkal, valamint figyelmeztető táblákkal jelölik a lezárt területet. A Csíkszentkirályról kivezető útszakaszon információs táblák tájékoztatják az autósokat az útlezárás időtartamáról.

Felhívjuk a figyelmet, hogy ebben az időszakban tesztelés zajlik, ezért a közönség számára a belépés tilos. A biztonság megőrzése és a zavartalan előkészületek érdekében kérjük, hogy az arra közlekedők tartsák be a figyelmeztető táblákon feltüntetett utasításokat.

Csíkszereda, 2025. március 11.