HMT Gyakornoki programja
szerda, 2018. április 25., 08:08:40

Elfogadott gyakornokok

Összefoglaló Gyakornokok

 

Gyakornokok középiskolákból

Székely Károly szakközépiskola

Névsor

Igazgatóság-Alintézmény

Bartók Ibolya

Programok,pályázatok , alárendelt intézmények koordonálása és közbeszerzés vezérigazgatósága

Bejan Maria

Hargita megyei integrált hulladékgazdálkodási projekt

Bodó Beáta

Menedzsment Vezérigazgatóság

Gábor Norbert

Menedzsment Vezérigazgatóság

Koncsag Veronika

Hargita TV studio

Kőne Ema

Programok,pályázatok , alárendelt intézmények koordonálása és közbeszerzés vezérigazgatósága

Miklós Dávid

Menedzsment Vezérigazgatóság

Péli Linda

Hargita TV studio

Polcovnicu Celina

Vagyongazdálkodási Vezérigazgatóság

Részeg Eleonóra

Menedzsment Vezérigazgatóság

Szakács Norbert

Menedzsment Vezérigazgatóság

Tankó Csongor

Menedzsment Vezérigazgatóság

Vaslabán Barbara

Vagyongazdálkodási Vezérigazgatóság

Nagy Tibor

Hargita megyei integrált hulladékgazdálkodási projekt

Sándor Magdolna

Hargita megyei integrált hulladékgazdálkodási projekt

Kájoni János szakközépiskola

Név Igazgatóság
Ardelean Hunor Beruházási Vezérigazgatóság (Péli Levente)
Székely Tamás Beruházási Vezérigazgatóság (Péli Levente)
Finta Viktória Elemző csoport
Kovács Imola Elemző csoport
Erőss Norbert Főépítészeti hivatal
Rafael Krisztián Főépítészeti hivatal
Szőcs Magor Főépítészeti hivatal
Albert Loránd Helyi Közigazgatási Vezérigazgatóság
Fazakas Zsombor Menedzsment Vezérigazgatóság
Molnár Norbert Menedzsment Vezérigazgatóság
Demeter Anasztázia Programok,pályázatok , alárendelt intézmények koordonálása és közbeszerzés vezérigazgatósága
Imre Bernadett Programok,pályázatok , alárendelt intézmények koordonálása és közbeszerzés vezérigazgatósága
Imre Gyöngyvér Programok,pályázatok , alárendelt intézmények koordonálása és közbeszerzés vezérigazgatósága
Urkon Kinga Programok,pályázatok , alárendelt intézmények koordonálása és közbeszerzés vezérigazgatósága
Györfi Rita Vagyongazdálkodási Vezérigazgatóság
Ravasz Helga Vagyongazdálkodási Vezérigazgatóság
Benedek Balázs Helyi Közigazgatási Vezérigazgatóság
Jurcsák Henrik Helyi Közigazgatási Vezérigazgatóság
Simon Iringó  Incze Csongor alelnök titkárság
Szabó Csongor  Incze Csongor alelnök titkárság

 

Gyakornokok egyetemekről

Jelen pillanatban (2013.06.20) az elfogadott gyakornok listája a Hargita Megye Tanácsánál és Alintézményeinél:

 

S.Sz. Név Egyetem Szak Igazgatóság-Alintézmény
1 Bedő Laura Babeş-Bolyai  Tudományegyetem-Kolozsvár Europai Tanulmányok Hargita Megye Tanácsa
Menedzsment Vezérigazgatóság – Protokol részleg
2 Czirják Zoltán Budapesti Corvinus Egyetem Vezetés és szervezés Hargita Megye Tanácsa
Menedzsment Vezérigazgatóság – Protokol részleg
3 Ceobanu Melinda Sapientia EMTE -Csíkszereda Kommunikáció Közkapcsolatok Hargita Megyei Ifjúsági Alapítvány
4 Imre István Sapientia EMTE -Csíkszereda Könyvelés és Gazdálkodási Informatika Hargita Megye Tanácsa
Gazdasági Vezérigazgatóság
5 Tamási Dezső Sapientia EMTE-Csíkszereda Általános Gazdaságtan Hargita Megye Tanácsa
Menedzsment Vezérigazgatóság –Nemzetközi kapcsolatok részleg
6 Mateiu Katalin Babeş-Bolyai  Tudományegyetem-Kolozsvár Szociológia Hargita Megye Tanácsa
Programok és Alárendelt Intézmények Vezérigazgatósága
7 Tatár Katalin Budapesti Corvinus Egyetem Vezetés és szervezés Hargita Megye Tanácsa
Gazdasági Vezérigazgatóság
8 Benedek Ágnes Babeş-Bolyai  Tudományegyetem-Kolozsvár Lingvistică maghiară şi studii literare Hargita Megyei Könyvtár
9 Solyom Elvira Sapientia EMTE -Csíkszereda Agroturisztikai mérnök-menedzsment Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás
10 Gábor Csilla Sapientia EMTE -Csíkszereda Agroturisztikai mérnök-menedzsment Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás
11 Márton Annamária Sapientia EMTE -Csíkszereda Agroturisztikai mérnök-menedzsment Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás